19 грудня 2006 р.

У День Святого Миколая у Чернігові освячено новий храм

19 грудня у Чернігові відбулося освячення Храму Святителя Миколая. Храм побудовано за благодійні кошти в пам'ять ветеранів-афганців, воїнів-інтернаціоналістів, а також тих, хто віддав своє життя за віру та Вітчизну. Настоятель храму – отець Петро КВАШНІН – розповів, що Храм Святителя Миколая було зведено лише за три роки. Його споруджено у віддаленому мікрорайоні Чернігова, тож отець Петро сподівається на значну кількість прихожан, які раніше діставалися церкви за кілька кілометрів. Церемонію освячення Престолу та святкову Літургію здійснив Єпископ Чернігівський і Ніжинський Амвросій. У заході взяли участь народний депутат України Юрій Зубко та Чернігівський міський голова Олександр Соколов, який вже 15 років очолює обласну Спілку воїнів-інтернаціоналістів.