11 грудня 2006 р.

Чернігову – програмно-цільовий бюджет

Відомо, що для досягнення успіху необхідно правильно поставити цілі, розподілити виконавців та визначити відповідальність. Саме цей принцип лежить у основі програмно-цільового методу формування бюджету, згідно з яким підрозділи міської ради працюють на основі заздалегідь прийнятих програм діяльності у певних сферах. Зокрема, до уваги всіх зацікавлених пропонується проект Програми сприяння залученню інвестицій та розвитку туристичного потенціалу м. Чернігова на 2007-2008 рр. Проект розроблений управлінням інвестицій і туризму міської ради в рамках виконання Плану посилення конкурентоспроможності м. Чернігова і буде винесений на сесію міської ради для затвердження та урахування при формуванні міського бюджету. Розробники Програми будуть раді отримати Ваші зауваження та пропозиції до проекту Програми на електронну адресу [email protected].