8 грудня 2006 р.

Чернігівський міський голова – Олександр СОКОЛОВ

Рішення про обрання Олександра СОКОЛОВА Чернігівським міським головою на позачергових виборах, що відбулися 26 листопада, оголосила на засіданні 11 сесії Чернігівської міської ради голова міської територіальної виборчої комісії Ольга Мозгова. Вона поінформувала депутатів, що за Олександра СОКОЛОВА проголосувала переважна більшість виборців – 31055 чоловік – або 38,94 % від загальної кількості чернігівців, що взяли участь у виборах. Голова Чернігівської облдержадміністрації Микола ЛАВРИК, вітаючи новообраного міського голову, підкреслив, що чернігівці зробили правильний вибір. Він також поздоровив присутніх з Днем місцевого самоврядування та наголосив, що стоїть на позиції посилення прав територіальних громад та органів самоврядування. "Сподіваюся на Вашу підтримку," - звернувся Олександр СОКОЛОВ до депутатського корпусу міськради. Він чітко визначив основні принципи своєї подальшої роботи на посаді міського голови та аргументував необхідність тісної взаємодії депутатів та виконкому у спільній роботі на благо громади міста. У роботі сесії взяли участь депутати Верховної Ради України Сергій ЧЕРВОНОПИСЬКИЙ, Сергій АНДРОС, Анатолій ШКРІБЛЯК.