28 листопада 2006 р.

Чернігівські податківці зробили подарунок міській бібліотеці

Працівники відділу зв’язків з громадськістю, ЗМІ та масово-роз’яснювальної роботи ДПІ у м. Чернігові передали понад 50 книг та журналів міській центральній бібліотеці імені Коцюбинського. Про це повідомив начальник відділу Василь Познанський. - У нашому відділі передплачується чимало фахових видань, адже щоб професійно надавати консультації і роз’яснення платникам податків необхідно слідкувати за найдрібнішими змінами законодавства, – розповів він. Ці видання податківці зберігають рік-два, а потім вони втрачають актуальність. Але, на думку Василя Познанського, будуть цікаві для тих, хто вивчає основи податкового законодавства України, його еволюцію і зміни. Фахові видання з оподаткування, тематичні економічні видання, збірники податкового законодавства за 1999-2004 роки чернігівські податківці подарували міській бібліотеці імені Коцюбинського. Як зазначила директор бібліотеки Ніна Власенко, передані книги та журнали поповнять фонди законодавчо-правової літератури і стануть у нагоді як студентам, так і всім читачам, які цікавляться темою оподаткування.