17 листопада 2006 р.

У ДПІ м. Чернігова пройшло засідання Громадської ради

Начальник ДПІ у м. Чернігові Василь Шолох на черговому засіданні Громадської ради привітав кращих платників податків міста – ВАТ „Домобудівник” (голова правління – Анатолій Роговий) та ТОВ „Чернігівбудпроект” (директор – Дмитро Тичина). Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю, ЗМІ та масово-роз’яснювальної роботи. Також на засіданні йшлося про підсумки діяльності податківців міста за 10 місяців року, роботу із збитковими підприємствами та зміни у ставках єдиного податку, які будуть винесені на розгляд сесії міськради у грудні. Члени Громадської ради запропонували провести перевірку щодо сплати податків одного з підприємств міста, скарги на його діяльність не у зовсім законному полі надходять навіть від працівників; посилити контроль за надходженням земельного податку з ділянок, які надані в оренду для будівництва, а також виявленням підприємців, які працюють нелегально і ухиляються від сплати податків.