2 листопада 2006 р.

ПРЕС-КОНФЕРЕЦІЯ в Чернігівській міській раді

2 листопада 2006 року в Чернігівській міській раді відбулася прес-конференція на тему «Хто і чому хоче зірвати вибори міського голови в м. Чернігові?» Ця тема є надзвичайно актуальною напередодні виборів, і прес-конференція була викликана нагальною потребою розвіяти міф, який невтомно розповсюджується у місті, що проведення виборів нібито невигідно для міської ради. Для подібних заяв немає жодних підстав. Про це сказав в.о. міського голови, секретар міської ради Віталій Голець. «Сьогодні мені не відомо жодного факту про намагання зірвати вибори»,- зазначив він. У своїй доповіді Віталій Голець повідомив, що керівництво міської ради належним чином забезпечило необхідні технічні умови для діяльності територіальної виборчої комісії, не втручаючись в її роботу. На прес-конференції були присутні представники засобів масової інформації, а саме: УТ- 1, обласне телебачення, ТРА «Новий Чернігів», «Чернігівщина», «Деснянська Правда», «Чернігівські відомості», «Чернігівський вісник», «Семь Дней» та інші. Віталій Голець відповів на всі запитання журналістів.