30 жовтня 2006 р.

Жителька Чернігова відзначила 100-річний ювілей

28.10.06 жителька Чернігова Кльопікова Марія Семенівна відзначила свій 100-річний ювілей. Шановну жінку приїхали привітати заступник голови Деснянської районної ради Ананко В.М., начальник відділу зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради Соломаха І.Г., заступник начальника відділу молоді та спорту міської ради Котенко В.А. та представники ветеранів труда і працівників ринків міста. В теперішній час Марія Семенівна мешкає в Чернігові з сім’єю своєї онуки Величко Галини Вікторівни, яка доглядає за своєю бабусею. Але коріння її з Уралу, де зараз мешкає її донька. Гості вручили Марії Семенівні медаль до 60-річчя Великої перемоги та подарунки. Від працівників ринків міста директор комунального підприємства «Паркування та ринок» Каленюк М.М. пригостив ювілярку фруктами та солодощами і побажав їй довгих років життя.