26 жовтня 2006 р.

Міжнародний інвестиційний Форум «Чернігівщина - 2006»

23-24 листопада 2006 р. в м.Чернігові відбудеться Міжнародний інвестиційний Форум «Чернігівщина – 2006». Мета проведення Форуму - формування сприятливого інвестиційного клімату, підвищення інвестиційної привабливості та активізації інвестиційних процесів в Чернігівському регіоні. Ініціаторами проведення Форуму виступили Чернігівська обласна державна адміністрація, Чернігівська міська рада та Чернігівська регіональна торгово-промислова палата. Організаційно-технічну підтримку здійснює ТОВ «Експерт груп». Формат проведення заходу передбачає участь в його роботі представників центральних та регіональних органів виконавчої влади України, дипломатичних кіл іноземних держав та представництв міжнародних організацій в Україні, представників інституційних та приватних інвесторів, керівників найбільших регіональних компаній, власників малого та середнього бізнесу. Головний акцент Форуму – презентація конкретних інвестиційних можливостей та проектів. Форум дозволить його учасникам провести переговори, налагодити прямі ділові контакти, ознайомитися з сучасними інвестиційними можливостями, економічним та туристичним потенціалом Чернігівщини. Детальніше про Форум можна дізнатися на сайті www.investforum.cn.ua Відділ зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради.