24 жовтня 2006 р.

ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

24 жовтня в малому залі засідань Чернігівської міської ради відбулося засідання двох постійних комісій: Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку – голова В.Ф.Демшевський та Постійна комісія з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин – голова В.М.Бережний. На комісії розглядалися та доопрацьовувалися питання: 1.Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок в межах м.Чернігова та надання дозволу на розроблення проекту відведення земельних ділянок. 2.Про затвердження Звіту про витрачання коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігів за 9 місяців 2006 року. 3.Про перейменування комунальних підприємств. 4.Про передачу в комунальну власність територіальної громади м.Чернігова житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури. 5.Про перейменування вулиць міста. 6.Про внесення змін до Положення про управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради.. Всі ці питання будуть винесені на розгляд дев’ятої сесії Чернігівської міської ради п’ятого скликання, яка відбудеться у великому залі засідань Чернігівської міської ради 31 жовтня о 10.00.