9 жовтня 2006 р.

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Чернігівської міської ради «Про врегулювання діяльності учасників дозвільних процедур»

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про врегулювання діяльності учасників дозвільних процедур» та аналіз регуляторного впливу даного акту оприлюднюються на сайті Чернігівської міської ради за електронною адресою: www.chernigiv-rada.gov.ua Проект спрямований на стабілізацію роботи дозвільного центру і передбачає затвердження розміру плати за надання послуг з користування даними реєстру документів дозвільного характеру в розмірі 4,00 грн. Підставою для розробки проекту є необхідність витрат на матеріали, на послуги зв’язку, на технічне обслуговування комп’ютера, принтера, на розробку та обслуговування програмного забезпечення для ведення реєстру, на електроенергію, часу на отримання та внесення даних до єдиного дозвільного реєстру, заробітну плату адміністратора з нарахуванням на заробітну плату. Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються у письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 82, каб. № 102, 103, начальником дозвільного центру міської ради Демченковою О.О.