6 жовтня 2006 р.

Чернігів готовий до початку опалювального сезону

До початку опалювального сезону 2006-2007 років Чернігів практично готовий. Про це повідомив заступник міського голови Микола Літвінов під час прес-конференції у Чернігівському прес-клубі реформ. Він розповів, що у місті з’явилися дві нові котельні, які своєю потужністю охопили такі важливі райони як ЗАЗ та вулицю Червоногвардійська. В комплексі весь обсяг робіт коштував 10 млн гривень, всі ці кошти – інвестиційні залучення. За даними міського управління житлово-комунального господарства на кінець вересня 88,5% будинків готові до зими. Відремонтовані 104 покрівлі, проведений ремонт та заміна 49 опалювальних систем, повністю відремонтовані системи гарячого водопостачання, на 88 % здійснено ремонт електрощитових у будинках. Повністю готові до зими школи та дитсадки, а от лікарні – на 90%. На проведення цих робіт витрачено понад 3,3 млн.грн. з різних джерел фінансування. Як повідомив начальник управління житлово-комунального господарства міськради Вадим Антошин, станом на 25 вересня до початку опалювального сезону готові 40 міських котелень з діючих 48. При цьому 7 котелень потребували капітального ремонту або реконструкції. До зимового сезону вже відремонтовано 6, зараз завершуються ремонтні роботи ще в одній котельні. Вадим Антошин впевнений, що всі роботи будуть завершені до 15 жовтня. Загалом на виконання підготовчих та ремонтних робіт з теплопостачання було витрачено 950 тис. грн.