4 жовтня 2006 р.

Секретар міськради привітав маму з трійнятами

Сьогодні секретар Чернігівської міської ради Віталій Голець відвідав Галину Єжову, маму трійнят, які народилися 29 вересня та досі перебувають у пологовому будинку. Віталій Голець вручив породіллі численні подарунки від міської ради, виконкому, підприємців. "Нам спільно вдалося зібрати дуже багато потрібних речей для мами і немовлят. Ми обов'язково і надалі будемо підтримувати цю родину, адже це непересічна подія для міста," – наголосив секретар міської ради. За словами начальника відділу зв'язків з громадськістю міськради Ірини Соломахи, на звістку про народження трійні одразу відгукнулися небайдужі люди, які запропонували допомогу родині. Молода мама щиро вдячна всім, хто виявив чуйність і увагу та надав допомогу. Це КП "Чернігівводоканал" – начальник Сергій Іващенко, Поліграфічне підприємство "Принт-Мастер" – директор Ігор Трунов, магазин "Нежный возраст" – власник Сергій Бондар, магазин "Масяня" – власник Катерина Пирог, управління торгівлі та послуг міськради – начальник Артем Стах, відділ земельних ресурсів та самоврядного контролю міськради – начальник Наталія Орлова, обласний комітет Соціалістичної партії України – секретар Михайло Коропатник, міська організація Партії регіонів – голова Володимир Вінниченко, депутат міськради від УНП, директор ТОВ "Рекламна агенція "Медіа Стар Груп" Ігор Сухомлин, КП "Паркування та ринок" – директор Микола Каленюк, Ліга роботодавців м. Чернігова – голова Сергій Аверченко, магазин "Смак" – директор Павло Гармаш, "Ей-Сі-Ей Хайджин Україна", Торгова марка "Ліберо".