3 жовтня 2006 р.

У Чернігові народилися трійнята

Вперше у цьому році в Чернігові народилися трійнята, щасливою мамою стала 24-річна жителька обласного центру Галина Єжова. Про це повідомили в управлінні охорони здоров'я міськради. "Дві дівчинки, вагою 2,7 кг. і 2 кг., та хлопчик вагою 2,8 кг. народилися у міському пологовому будинку 29 вересня, зараз мама і діти почуваються нормально," – розповіла заступник начальника управління охорони здоров'я Ірина Мороз. За словами лікарів, Галина Єжова вже за результатами ультразвукового обстеження знала про те, що народжуватиме одразу трьох дітей. Начальник відділу зв'язків з громадськістю міськради Ірина Соломаха запевнила, що з нагоди такої події від міської ради та виконкому родині буде надана матеріальна допомога.