3 жовтня 2006 р.

Свято у бібліотеці ім. М.Коцюбинського

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек у Центральній бібліотеці ім.М.Коцюбинського міської централізованої бібліотечної системи відбулися урочистості та презентація власного сайту у мережі Інтернет. Про це повідомили в управлінні культури Чернігівської міської ради. Директор бібліотеки Ніна Власенко розповіла про здобутки та проблеми бібліотек і подякувала друзям, спонсорам, численним читачам, які дарують книги та допомагають бібліотекам. Секретар міської ради Віталій Голець привітав працівників бібліотечної мережі з професійним святом та вручив Почесні грамоти міськради. Також з привітаннями виступили представники обласного та міського управлінь культури, а юні читачі подарували святковий концерт.