29 вересня 2006 р.

Дитяча поліклініка №1 святкує 30-річний ювілей

Днями відзначає свій 30-річний ювілей Чернігівська міська дитяча поліклініка №1. Про це повідомили в управлінні охорони здоров'я міської ради. Головний лікар поліклініки Владислав Кухар розповів, що на сьогодні тут працює понад 300 чоловік, які обслуговують майже 26,5 тисяч юних чернігівців. За сприяння міської ради тут відкрито денний стаціонар на 45 ліжок, де діти лікуються за рахунок міського бюджету. Приміщення по вул. Пирогова, куди перемістили дитячу поліклініку, ще потребує певних коштів: це і ремонт покрівлі, і заміна вікон, і інші господарські проблеми. Керівництво поліклініки сподівається, що місто не залишиться байдужим і з часом ситуація виправиться на краще. Секретар міської ради Віталій Голець сердечно привітав колектив з визначною датою. "Від імені всієї територіальної громади я хотів би висловити щиру вдячність за Вашу щоденну напружену працю, за кожну радісну посмішку дитини," – з такими словами звернувся В.Голець до персоналу поліклініки. "Здоров'я дитини – найдорожчий скарб, адже це наше майбутнє," - підкреслив він. Від Чернігівської міської ради та виконавчого комітету Віталій Голець передав у подарунок для маленьких пацієнтів поліклініки два кольорові телевізори.