27 вересня 2006 р.

Про скликання восьмої сесії Чернігівської міської ради п'ятого скликання

1. Відповідно до частини першої та пункту 8 частини третьої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати восьму сесію міської ради п'ятого скликання 28 вересня 2006 року о 10 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7). 2. Внести на розгляд сесії такі питання: 2.1. Про розгляд протесту в.о. прокурора області старшого радника юстиції на пункт 2 рішення міської ради від 28.09.2004 року "Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок в межах м.Чернігова та надання дозволу на розроблення проекту відведення земельних ділянок" (13 сесія 4 скликання). 2.2. Про розгляд протесту в.о. прокурора області старшого радника юстиції на пункт 235 рішення міської ради від 08.09.2005 року "Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок в межах м.Чернігова та надання дозволу на розроблення проекту відведення земельних ділянок" (17 сесія 4 скликання). 2.3. Про затвердження порядку розрахунку ставок орендної плати за користування земельними ділянками в м.Чернігові. 2.4. Про затвердження тимчасового положення про порядок продажу права оренди земельних ділянок в м.Чернігові. 2.5. Про затвердження тимчасового положення про порядок оформлення користування земельними ділянками для розміщення виносних столиків біля закладів торгівлі та громадського харчування на землях загального користування в м.Чернігові. 2.6. Про дозвіл на продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення. 2.7. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення. 2.8. Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок в межах м.Чернігова та надання дозволу на розроблення проекту відведення земельних ділянок. 2.9. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 12 січня 2006 року "Про міський бюджет на 2006 рік" (20 сесія 4 скликання) зі змінами і доповненнями (21 сесія 4 скликання, 5 сесія, 6 сесія, 7 сесія 5 скликання). 2.10. Про перейменування вулиць міста. 2.11. Про затвердження історико-містобудівного обґрунтування. 2.12. Про заходи щодо перегляду тарифів на послуги теплопостачання, послуги утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вартості проїзду в пасажирському транспорті м.Чернігова та зменшення витрат на надання цих послуг. 2.13. Про зміну терміну введення в дію тарифу на послуги теплопостачання для населення, який погоджений Чернігівським міськвиконкомом 21.08.2006 року. 2.14. Про створення тимчасової контрольної комісії Чернігівської міської ради по вивченню ситуації з наповненням міського бюджету. 2.15. Про внесення змін до Положення про управління архітектури та містобудування. 2.16. Про внесення змін до порядку денного сесій Чернігівської міської ради п'ятого скликання. 2.17. Про внесення змін до рішення міської ради від 30 квітня 2006 року "Про закупівлю товарів, робіт, послуг за кошти міського бюджету" (20 сесія 4 скликання) зі змінами і доповненнями (2 сесія 4 (24) скликання) зі змінами. 2.18. Про внесення доповнення до рішення міської ради від 19 квітня 2006 року "Про обрання голови постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту та зв'язку і затвердження складу комісії" (2 сесія 5 скликання). 2.19. Про депутатські запити. 2.20. Різне. 3. На сесію запросити першого заступника міського голови, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голів Деснянської та Новозаводської районних рад, керівників структурних підрозділів міської ради, міських органів державної виконавчої влади, комунальних підприємств міської ради, представників засобів масової інформації. 4. Керівникам структурних підрозділів міської ради своєчасно та якісно підготувати матеріали, організаційному відділу та відділу сприяння діяльності депутатів забезпечити організацію проведення сесії.