27 вересня 2006 р.

Чернігів: депутати готуються до сесії

Чернігівська міська рада готується до проведення восьмої сесії, що запланована на 28 вересня. Про це повідомили у відділі зв'язків з громадськістю міської ради. На засіданні постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету основним питанням, яке досі хвилює депутатів, залишається підвищення тарифів. Є пропозиція створити депутатську комісію для вивчення обґрунтованості та можливості їх перегляду. Також чернігівські депутати стурбовані ситуацією, що склалася в житлово-комунальному господарстві міста, адже попереду – початок опалювального сезону. На комісії прозвучала думка щодо необхідності створення конкурентного середовища у сфері надання комунальних послуг та благоустрою. Також цього дня відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради з питань охорони здоров’я та екології; з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї, молоді та соціального захисту; з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку.