25 вересня 2006 р.

Чернігів: День міста

День міста чернігівці відзначили разом з гостями з близького й далекого зарубіжжя, які традиційно прибули розділити радість святкування. Як повідомили у відділі зв'язків з громадськістю міської ради, серед почесних гостей були представники Польщі та Болгарії, Росії та Білорусі, Києва та Славутича, Сум і Ніжина. У складі делегації від Чернігівського земляцтва у м. Києві прибули народні депутати України Володимир Ткаченко та Герой України Левко Лук'яненко. Секретар міської ради Віталій Голець сердечно привітав гостей на древній чернігівській землі, подякував за теплі поздоровлення та передав слова подяки ветеранам з міст-побратимів, які пліч-о-пліч з українськими визволителями наближали Велику Перемогу. Гості взяли участь у заходах, присвячених Дню міста, оглянули виставки. Так, у сквері ім.Попудренка працювала виставка експонатів музеїв загальних шкіл міста та експозиція Генерального плану розвитку міста. Переважали на виставці предмети військової тематики. Найкращі музейні експонати були представлені ліцеєм №22, ліцеєм №15, загальноосвітньою школою №19. Учні дитячої художньої школи підготували малюнки на тему "Моє місто". На Алеї Героїв в цей час проходила виставка-ярмарок "Чернігівська осінь", де близько 40 підприємств міста представили товари власного виробництва. Найбільшим попитом серед жителів та гостей Чернігова користувалися товари ВАТ "Чернігівський хлібокомбінат", ВАТ "Продовольча компанія "Ясен", ЗАТ "Чернігівський м’ясокомбінат АТЗТ "Ритм", ВАТ "Чернігівський молокозавод", ВАТ "Чернігівська макаронна фабрика". Переможцем конкурсу "Осінній коровай", в якому взяли участь готель "Брянськ", ВАТ "Чернігівське "Хімволокно", став ВАТ "Чернігівський хлібокомбінат". Увечері жителі та гості міста побачили чудову концертну програму за участю кращих міських танцювальних та музичних колективів, а також відомих українських виконавців. Завершилося свято яскравим феєрверком, організатором якого стало Чернігівське відділення ВАТ "САН Інтербрю Україна", що цього дня відзначало 30-літній ювілей.