22 вересня 2006 р.

У Чернігові відбулося урочисте відкриття дозвільного центру

Напередодні визначного свята – Дня міста – у Чернігові відбулося відкриття дозвільного центру міської ради. Про це повідомили у відділі зв'язків з громадськістю міськради. Перший заступник міського голови Валерій Кокоть зазначив, що це визначна подія для міста, оскільки з відкриттям такої структури прискориться процес реєстрації та надання дозволів підприємцям. Від імені обласної адміністрації з привітальним словом виступив перший заступник головного управління економіки ОДА Василь Булат. Він повідомив, що Чернігівщина впевнено нарощує потужність в секторі малого та середнього бізнесу і зараз займає одне з лідируючих місць за темпами росту. Представник від підприємців Голова ліги роботодавців м.Чернігова Олексій Оверченко привітав працівників центру з відкриттям та вручив пам’ятний подарунок. По закінченні церемонії відкриття кращих підприємців міста відзначили Почесними грамотами Чернігівської міської ради. Відтепер дозвільний центр, реєстраційна палата, управління торгівлі та послуг, відділ з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва міської ради знаходяться за адресою: м.Чернігів, вул.Коцюбинського, 82.