22 вересня 2006 р.

День партизанської слави у Чернігові

З нагоди визначного свята – 63-ї річниці визволення Чернігова від фашистських загарбників та до Дня партизанської слави у музичній школі №1 ім. С.Вільконського відбулися урочисті збори міської ради ветеранів та концерт-вітання творчих колективів. Про це повідомили у відділі зв'язків з громадськістю міськради. Секретар міської ради Віталій Голець сердечно привітав ветеранів зі святом, побажав їм здоров'я та довголіття. "Навіть загроза для власної родини і власного життя не злякала Вас і не змусила скоритися загарбникам," – підкреслив він значення подвигу партизанів. З привітанням виступив голова міської ради ветеранів Феодосій Василенко, що вже багато років здійснює активну громадську діяльність у місті. Власними спогадами про ті буремні роки поділився учасник партизанського руху, Почесний громадянин Чернігова Герард Кузнєцов. Він досі проводить значну пошуково-краєзнавчу роботу, відкриває для сучасників невідомі сторінки історії. Присутні вшанували пам'ять загиблих у війні хвилиною мовчання. У святковому концерті взяли участь заслужена артистка України Лариса Роговець, переможці та лауреати Всеукраїнського конкурсу молодих вихованців.