19 вересня 2006 р.

Чернігів – знову серед кращих

За підсумками Всеукраїнського конкурсу "Населений пункт найкращого благоустрою та підтримки громадського порядку" переможцями стали Хмельницький, Полтава та Чернігів. Про це повідомили в управлінні житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради. Заступник міського голови Микола Літвінов, який брав участь у семінарі "Благоустрій-2006", розповів, що серед міст України з кількістю населення до 500 тисяч Чернігів, як і минулого року, виборов третє місце. Управління житлово-комунального господарства міськради щороку готує системний звіт з великою кількістю різноманітних показників, таких як витрати на капітальний та поточний ремонти житла, на асфальтування та ремонт доріг, облаштування дворових територій, озеленення і таке інше. "Ми постараємося зробити все від нас залежне, аби наступного року перемогти," – зазначив Микола Літвінов. Він переконаний, що запорукою успіху стануть нові Правила благоустрою, за якими відтепер живуть чернігівці. Кошти, стягнені з порушників, будуть спрямовані виключно на благоустрій міста.