15 вересня 2006 р.

Найстаріша чернігівська школа святкуватиме 100-річний ювілей

Загальноосвітня чернігівська школа №4, розташована на Лісковиці, наприкінці вересня святкуватиме 100-річний ювілей. Це найстаріша школа Чернігова. Про це повідомили в управлінні освіти міської ради. За словами директора школи Тамари Багіної, судячи з архівних документів, які збереглися лише з 1945-1946 років, тут навчалося понад 30 тисяч випускників. З тих же джерел відомо, що за цей період педагоги підготували чималу кількість випускників-медалістів: 35 золотих та 26 срібних. "Зараз у нас укомплектовано по одному класу з 1-го по 11-й, де навчається загалом 244 учні," – розповідає директор школи. "У нас чудовий педагогічний колектив," – додає вона. Вчителі та учні вже готуються до відзначення такої славетної дати. На урочистості, заплановані на 10 годину 30 вересня у обласному музично-драматичному театрі ім.Т.Г.Шевченка, запрошуються всі випускники цієї школи.