14 вересня 2006 р.

Нові правила благоустрою вже вступили в силу

Від сьогодні у Чернігові почали діяти Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях. Про це повідомили у відділі зв'язків з громадськістю Чернігівської міської ради. За словами начальника управління житлово-комунального господарства міськради Вадима Антошина, правила вступили в силу з моменту оприлюднення. Вони опубліковані без скорочень в останньому номері газети "Чернігівські відомості" від 13 вересня 2006 року. Вадим Антошин також зазначив, що відповідні служби попереджені і готові до виконання своїх обов'язків щодо контролю за дотриманням запроваджених правил. "На громадянина, що порушив зазначені правила, складається протокол, який передається до адмінкомісії," – розповідає про процедуру стягнень Вадим Антошин. Він сподівається, що кілька висвітлених у пресі прикладів накладення суттєвих сум штрафів на порушників стануть гарним прикладом для інших жителів міста.