13 вересня 2006 р.

"Благоустрій – 2006"

Заступник Чернігівського міського голови Микола Літвінов у складі делегації від Чернігівської області відбув до Донецька, де проходить дводенний всеукраїнський семінар з питань благоустрою населених пунктів "Благоустрій – 2006", організований Міністерством будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України. Семінар проводиться з метою поширення передового досвіду, визначення шляхів удосконалення системи управління та регулювання, організаційних засад, підвищення рівня і якості послуг у сфері благоустрою населених пунктів. За словами Миколи Літвінова, комунальники з багатьох міст України вже виявили великий інтерес до розроблених і запроваджених у Чернігові Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях. Він переконаний, що цей документ не лише суттєво поліпшить стан благоустрою обласного центру, а й послужить гарним зразком передового досвіду у цій сфері. Нагадуємо, що минулого року Чернігів став переможцем ІІІ ступеня всеукраїнського конкурсу "Населений пункт найкращого благоустрою та підтримки громадського порядку" за другою категорією міст (з кількістю населення до 500 тис.чол.).