12 вересня 2006 р.

Чернігівці гостювали у побратимів

Делегація Чернігівської міської ради на запрошення побратимів з Російської Федерації взяла участь у святкуванні Дня Митищинського муніципального району, який відзначався 8-9 вересня. Учасників делегації митищинці також ознайомили з основними показниками соціально-економічного розвитку району та поділилися власним досвідом реалізації ряду соціальних програм. "Ми були просто вражені тим, як у Митищах організована робота з інвесторами, хоча, звісно, тут великий вплив має територіальне розміщення поблизу столиці," – розповідає начальник управління торгівлі та послуг міськради Артем Стах. За його словами, якщо інвестор, скажімо, будує житловий будинок, то понад 30% житла передає місту, а муніципалітет вже розподіляє його в рамках певних соціальних проектів. "Ми повинні вчитися працювати з інвестором на таких умовах, які будуть вигідні місту і всім його мешканцям, а не лише тому, хто вкладає гроші," – переконаний Артем Стах. Начальник юридичного відділу міськради Павло Вовк повідомив, що керівництво міста-побратима планує взяти участь у святкуванні Дня визволення Чернігова від фашистських загарбників.