11 вересня 2006 р.

Увага: розшукуються ідеї!

Шановні чернігівці! Інформуємо Вас, що у нашому місті створено робочу групу з питань залучення інвестицій та розвитку туристичного потенціалу. До складу групи, яку очолює перший заступник міського голови Валерій Кокоть, входять представники бізнес-структур Чернігова, депутати різних рівнів, посадові особи міськвиконкому та облдержадміністрації. Координує діяльність робочої групи управління інвестицій і туризму Чернігівської міської ради. Результатом першого засідання стало проведення аналізу переваг та недоліків міста Чернігова (SWOT-аналізу). Аналіз здійснювався на основі профілю громади, підготовленого управлінням економіки міської ради, та даних опитування думки підприємців, проведеного у серпні поточного року. Наступним завданням є визначення цілей (стратегічних та оперативних), завдань та відповідальних виконавців майбутнього Плану посилення конкурентоспроможності Чернігова, основні напрями якого – сприяння залученню інвестицій та розвиток туристичного потенціалу. В цьому учасники робочої групи потребують допомоги чернігівців. Адже лише спільними зусиллями можна перетворити рідний Чернігів на місто, в якому хочеться жити і працювати, де багата історія органічно поєднується з сучасними можливостями розвитку. Всіх чернігівців, яким небайдужа доля рідного міста, запрошуємо взяти участь у процесі стратегічного планування. Зробити це можна, надіславши власні пропозиції до майбутнього Плану посилення конкурентоспроможності Чернігова відповідно до зазначених критичних питань (залучення інвестицій та розвиток туризму), на електронну адресу [email protected] або поштою на адресу 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7, управління інвестицій і туризму. Переконливе прохання дотримуватися наступних вимог до оформлення: обсяг – максимум 5 сторінок друкованого тексту, шрифт – Times New Roman 14, міжрядковий інтервал 1,5. Матеріали приймаються до 25 жовтня 2006 р. Всі пропозиції будуть уважно розглянуті учасниками робочої групи, і найбільш раціональні з них обов’язково увійдуть до Плану посилення конкурентоспроможності Чернігова. Створимо майбутнє міста разом!

Додатки:

ПРОФІЛЬ ГРОМАДИ (zip)

ОПИТУВАННЯ ДУМКИ ПІДПРИЄМЦІВ (zip)

АНАЛІЗ ПЕРЕВАГ ТА НЕДОЛІКІВ М. ЧЕРНІГОВА
З ТОЧКИ ЗОРУ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ТА РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ