5 вересня 2006 р.

Перше засідання постійної робочої групи з питань економічного розвитку та залучення зовнішніх інвестицій в економіку м. Чернігова

05 вересня 2006 р. Чернігівська міська рада спільно з проектом "Економічний розвиток міст" Агентства США з міжнародного розвитку провели перше засідання постійної робочої групи з питань економічного розвитку та залучення зовнішніх інвестиції в економіку м. Чернігова. До складу робочої групи входять депутати міської та обласної рад, посадові особи виконавчих органів міської ради та представники підприємств м. Чернігова. До роботи групи залучені також експерти проекту "Економічний розвиток міст", представники ОБСЄ та Українського центру сприяння іноземному інвестуванню. Метою зустрічі було вироблення спільного бачення економічного розвитку міста, розробка стратегії залучення зовнішніх інвестицій та загального посилення конкурентоспроможності м. Чернігова. У рамках заходу відбулась презентація та обговорення результатів дослідження думки підприємців м. Чернігова, профілю громади міста. Основними критичними питаннями майбутнього Плану посилення конкурентоспроможності м. Чернігова було визначено створення умов для залучення зовнішніх інвестицій та розвиток туристичної сфери. Результатом зустрічі робочої групи стало вироблення спільного підходу до стратегії економічного розвитку міста. Подальша розробка стратегії відбудеться протягом наступних засідань робочої групи. Кінцевою метою є розробка та реалізація зазначеного Плану посилення конкурентоспроможності м. Чернігова.