4 вересня 2006 р.

Дипломами та грошовими преміями відзначили переможців міського свята-ярмарку квітів і плодів "Щастя краси"

Сьогодні у Чернігівській міській раді відзначили переможців міського свята-ярмарку квітів і плодів "Щастя краси", яка проходила у Центральному парку культури та відпочинку з нагоди 15-ї річниці Незалежності України. За словами першого заступника міського голови Валерія Кокотя учасники виставки здійснили важливу справу – подарували людям радість. "Ви створили чернігівцям дійсно святковий настрій, зробили це натхненно і з душею," – звернувся Валерій Кокоть до учасників виставки. Також він дав високу оцінку організаційній роботі керівництва Деснянської та Новозаводської районних рад. Цього року переможців, яким вручили дипломи та грошові премії, визначали у дев'яти номінаціях. Так, у номінації "Промислові підприємства" переможцем став колектив ВАТ "Чернігівське Хімволокно", 2 місце зайняв колектив ВАТ "ЧеЗаРа", 3 місце – колектив ВАТ "Завод металоконструкцій і металооснастки". У номінації "Медичні заклади" переміг колектив Чернігівської міської лікарні №1, 2 місце розділили колектив обласної лікарні та обласної психоневрологічної лікарні, 3 місце зайняв колектив обласної дитячої лікарні. Серед загальноосвітніх навчальних закладів став переможцем колектив гімназії гуманітарно-естетичного профілю №31, на другому місці – колектив ліцею №22, 3 місце розділили колективи ЗОШ №14 та №7. Колектив дитсадка №52 "Сонечко" переміг у номінації "Дошкільні навчальні заклади", 2 місце зайняли колектив ДНЗ №57 та №70, 3 місце розділили колективи ДНЗ №19 та №72. 1 місце в номінації "Вищі навчальні заклади всіх рівнів акредитації" посів колектив Чернігівського державного педагогічного університету ім.Т.Г.Шевченка, 2 та 3 місця не присуджувались. Не визначили переможця у номінації "Професійно-технічні училища", 2 місце розділили колективи ліцею побуту та ПТУ №9, 3 місце зайняв колектив вищого технічного училища №15. Серед підприємств ЖКГ став переможцем колектив КП ЖКГ Новозаводського району, на 2 місці – колектив ЖРЕД №4, на 3-му – колектив об'єднання житлово-будівельних кооперативів. У номінації "Вуличні комітети" зайняв 1 місце колектив вуличкому №15 Деснянського району, 2 місце присудили за колективну експозицію вуличним комітетам Новозаводського району, 3 місце колектив вуличкому №17 Деснянського району. В номінації "Інші учасники свята" здобув диплом переможця колектив приватного підприємства "Гранд-Флора", 2 місце – колектив товариства сільськогосподарського підприємства "Чернігівський торговий альянс", на 3 місці – суб'єкт підприємницької діяльності Олеся Іллюшко. За висновком всіх присутніх Чернігів повинен квітувати протягом цілого року, а подібні виставки, причому на професійній основі, необхідно проводити значно частіше.