31 серпня 2006 р.

Кращі підприємці Чернігова отримали грамоти і подяки

Кращі підприємці Чернігова нагороджені Подякою КМУ, Грамотами Держпідприємництва, грамотами і подяками обласної державної адміністрації та обласної ради за визначні досягнення та з нагоди професійного свята – Дня підприємця, що відзначатиметься 3 вересня. Зокрема, віце-президент – директор з маркетингу і зовнішньоекономічної діяльності ВАТ „ЧеЗаРа” М.А.Білошапко одержав Подяку КМУ. Грамотами Держпідприємництва відзначені чернігівські підприємці: Азуров М.Є. – голова профспілки перевізників „Чернігівщина”; Бандура Л.Ю. – суб’єкт підприємницької діяльності; Дегтяренко В.М. – директор кафе „Кофе манія”; Мартиненко О.М. – керівник ТОВ „Міжнародна агенція перекладів та інформаційних технологій”; Невойт П.П. – генеральний директор ТОВ „Дедал” та Пащенко Г.М. – генеральний директор ТОВ ПТФ „Аве Сан”. Серед нагороджених грамотами і подяками облдержадміністрації – Караван М.С. – директор ТОВ „Медіашторм”, Шень Н.Є. – директор приватного підприємства „Вівадент”, Цвіткова А.І. – директор ВАТ „Чернігівський молокозавод”. Грамоту обласної ради отримав Якимець А.В. – голова правління ЗАТ „Тера”, а В.П.Кожедуб - голова правління ЗАТ „Чернігівський механічний завод” нагороджений грамотою ДПА в Чернігівській області. Підприємців привітали та вручили грамоти голова облдержадміністрації Микола Лаврик, голова обласної ради Наталія Романова та голова ДПА в Чернігівській області Віталій Ведмідь.