22 серпня 2006 р.

Ветеранів привітали з Днем Незалежності

Напередодні 15-ї річниці Незалежності України секретар Чернігівської міської ради Віталій Голець зустрівся з ветеранським активом міста. Він розповів про основні напрямки діяльності міської ради та виконавчого комітету, підсумки роботи за півріччя в економіці, втілення соціальних проектів та комунальних програм. Віталій Голець зазначив, що завдяки стовідсотковому виконанню доходної частини міського бюджету (на загальну суму понад 70 млн.грн.) вдалося повністю забезпечити потреби бюджетної сфери міста. Проте досі існує проблема незбалансованості делегованих державою повноважень та наявних фінансових ресурсів. Так, з державного бюджету з початку року не надходили кошти на пільгове встановлення кардіостимуляторів, на забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет та інші важливі проблеми в сфері охорони здоров'я. Секретар міськради відповів на численні запитання присутніх, зокрема щодо вимушеного підняття тарифів на комунальні послуги, необхідності прийняття нових правил благоустрою, покращення роботи комунальних підприємств та міліції. Віталій Голець привітав ветеранів з наступаючим святом та побажав їм міцного здоров'я. Також подякував за слушні зауваження щодо діяльності міських служб та пообіцяв їх враховувати в подальшому.