26 липня 2006 р.

ПРЕС-РЕЛІЗ

Сьогодні відбулася прес-конференція з секретарем Чернігівської міської ради Віталієм Гольцем за результатами робочої поїздки до німецького м.Мемінгема, побратима м.Чернігова. З 19 по 25 липня відбувся візит делегації Чернігівської міської ради, яку очолив секретар міської ради Голець Віталій Віталійович, до міста-побратима Мемінгема. У ході візиту було досягнуто декілька домовленостей в сфері медицини, обміну школярами та проведенню культурних заходів для популяризації культур двох держав в містах-побратимах. Автомобілі швидкої допомоги (2001-2002 років випуску) з найсучаснішим медичним обладнанням будуть закуповуватись за символічну суму - 4 тисячі євро кожна. Дані авто будуть надходити партіями по 5-7 машин кожного місяця до грудня поточного року. Для закупівлі автомобілів будуть залучатися позабюджетні кошти. Також муніципальна влада м.Мемінгема пообіцяла провести два благодійні концерти для збору коштів на придбання медичного обладнання для лікарень м.Чернігова. В наступному навчальному році продовжить діяти програма обміну школярами. По закінченню навчального року 30 кращих учнів м.Чернігова отримають нагоду покращити свої знання з німецької мови, відвідавши м.Мемінгем. В жовтні м.Мемінгем з культурною програмою відвідають школа-театр танцю "Слав'яни". Гастролі будуть фінансуватися приймаючою стороною. З подібним візитом делегація з м.Мемінгема приїде на святкування Дня м.Чернігова.