20 липня 2006 р.

У Чернігові пройшли громадські слухання з приводу нових Правил благоустрою в місті

За ініціативою управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради відбулися громадські слухання з приводу нових Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м.Чернігова. Як наголосив начальник управління житлово-комунального господарства міськради Вадим Антошин, з прийняттям цих правил Чернігів зможе повернути собі колишню славу найчистішого міста серед обласних центрів країни. Він коротко розповів про основні розділи Правил та зазначив, що впливовим мотивом до підтримання чистоти стануть передбачені проектом серйозні розміри штрафних санкцій. У виступах представників Новозаводської та Деснянської районних рад також прозвучали сподівання на суттєве покращання санітарного стану після прийняття пропонованого документу. Райони постійно стикаються з гострою нестачею коштів на прибирання територій та вивезення сміття, а регулювання взаємовідносин у цій сфері дозволить вирішити проблему. У заході взяли участь працівники комунальної сфери міста, представники відповідальних служб та усі бажаючі громадяни, загалом понад 500 чоловік. Майже одноголосно присутні схвалили проект Правил благоустрою, який з пропозиціями та уточненнями буде винесений на розгляд виконкому, а потім – схвалений на сесії міськради.