17 липня 2006 р.

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету міської ради

На виконання закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" ПРОЕКТ рішення виконавчого комітету міської ради "Про вартість проїзду в міському пасажирському транспорті" та аналіз впливу даного регуляторного акту оприлюднюється на сайті Чернігівської міської ради за електронною адресою: www.chernigiv-rada.gov.ua. Проект спрямований на стабілізацію роботи комунального підприємства "Чернігівське тролейбусне управління" і передбачає підвищення вартості проїзду в міському електричному транспорті. Підставою для розробки проекту є підвищення цін на електроенергію, паливно-мастильні матеріалів, зміна мінімального розміру заробітної плати, що входять до складу тарифу. Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються управлінням економіки у письмовій формі, протягом місяця з дня оприлюднення за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7, каб. 6.