18 липня 2006 р.

Секретар міськради В.Голець ознайомився з роботою КАТП №2528

Секретар Чернігівської міської ради Віталій Голець з робочим візитом побував на комунальному автотранспортному підприємстві №2528, яке є основним прибиральником міста. За словами начальника КАТП №2528 Олександра Жигалка, на підприємстві працює 230 чоловік, парк становить 115 одиниць техніки різного призначення. Велика увага приділяється утриманню сміттєвозів, адже вивезення твердих побутових відходів – це основна задача КАТП. "Щороку купуємо 4-5 нових машин, бо системне оновлення парку – це запорука нашої нормальної роботи," – пояснює Олександр Жигалко. "Зараз практично вся техніка на ходу, розпочинаємо робочий день з 6-ї години ранку, і на вихідних працюємо за графіком задля зручності населення," – додає він. Віталій Голець поцікавився організацією вивезення сміття з приватного сектору, не секрет, що там трапляються збої у графіку руху машин, люди змушені довго чекати. Олександр Жигалко пояснив це тим, що часто перевищуються граничні норми викидання сміття, кожен намагається в такий спосіб позбавитися і будівельних, і садово-городніх відходів. Укладені договори практично з 80% приватного сектору міста. Начальник житлово-комунального господарства міськради Вадим Антошин повідомив, що загалом по місту встановлено 476 євроконтейнерів, в тому числі у сміттєкамерах багатоповерхівок. Це спрощує роботу двірників та техніки. Секретар міськради пообіцяв допомогти підприємству у вирішенні проблеми погашення дебіторської заборгованості, накопиченої за прибирання міста, сума якої становить понад 1,6 млн.грн. Також він спробує досягти домовленості з постачальниками пального, ціна якого коливається та порушує нормальну роботу підприємства.