17 липня 2006 р.

Чернігів: прибираємо місто

Минулих вихідних комунальні служби Чернігова, представники громадськості та студентська молодь продовжували вже звичну оку пересічного громадянина серію суботників: так, прибрана територія Комсомольського парку та впорядковано лави на стадіоні "Текстильник". Як повідомив начальник управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Вадим Антошин, у суботу в Комсомольському парку за активної участі представників Спілки молодих соціалістів зібране і вивезене сміття, якого тут накопичилося чимало. Також комунальники викосили траву. Зелена зона знову відповідає своєму статусу. За інформацією комунальних служб, представники БЮТ організували суботник із впорядкування зони відпочинку в районі готелю "Брянськ". Тут прибирали сміття, щедро розкидане берегом відпочивальниками. Вадим Антошин задоволений результатами робіт на стадіоні "Текстильник", що пройшли на вихідних в рамках підготовки до групового турніру Кубку УЄФА 2005-2006 років серед жіночих команд. За його словами, майже вісім кубометрів деревини знадобилося для ремонту, а подекуди – й цілковитого відновлення лав для сидіння. "Принагідно хочу висловити подяку спонсорам, які взяли на себе фінансовий бік організації робіт," – сказав Вадим Антошин, не вдаючись в деталі. Лишилося пофарбувати нові сидіння, зробити ще дещо, і стадіон буде готовий приймати учасників турніру та глядачів.