14 липня 2006 р.

Чернігівці відзначать 15-ту річницю Незалежності України виставкою квітів

Традиційна виставка квітів пройде в Чернігові у рамках відзначення 15-ї річниці Незалежності України. Про це повідомили в управлінні культури Чернігівської міськради. "У Центральному парку культури та відпочинку ми не вперше проводимо виставку квітів та плодів," – розповідає заступник начальника управління культури міськради Світлана Сакір. "Кількість її учасників та гостей з року в рік збільшується, а якість підготовки – покращується, адже напрацьовано чималий досвід в організації експозицій," – додає директор ЦПКіВ Володимир Хольченков. На першому засіданні оргкомітету секретар міськради Віталій Голець дав доручення всім службам, керівникам районів ретельно продумати схему розміщення експозицій з тим, аби забезпечити максимальну зручність як учасникам, так і відвідувачам виставки. Учасники засідання також дійшли висновку, що необхідно збільшити розміри грошових премій за призові місця, які визначатимуться у дев'яти категоріях. Отже, 24 серпня чернігівці та гості міста оберуть "Королеву квітів 2006", помилуються квітковими шедеврами, зможуть проявити власні співочі таланти в міському чемпіонаті караоке "Зірка Чернігова" та послухати концертну програму за участю відомих виконавців філармонійного центру. "Сценарій свята вже практично готовий, " – запевнив Володимир Хольченков.