10 липня 2006 р.

ПРЕС-РЕЛІЗ

Сьогодні відбулася прес-конференція з секретарем Чернігівської міської ради Віталієм Гольцем та директором футбольного клубу "Легенда" Володимиром Магеррамовим за результатами проведеного жеребкування УЄФА. 7 липня у Швейцарії пройшло жеребкування, згідно якого команди країн-чемпіонів розподілені по групам та визначені місця проведення групових турнірів, одним з яких став Чернігів. Груповий турнір Кубку УЄФА 2005-2006 років серед жіночих команд в Чернігові проходитиме з 6 по 13 серпня. У ньому братимуть участь команди з Греції, Ізраїлю, Кіпру та України. Про підготовку команди до Кубку УЄФА розповів директор футбольного клубу "Легенда" Володимир Магеррамов. Як повідомив секретар міськради Віталій Голець, для організації проведення турніру місто отримає 100 тисяч швейцарських франків. Досвід проведення подібних заходів Чернігівщина вже має: у серпні 2003 року учасниками групового турніру були Швеція, Фінляндія, Ізраїль та, звісно, Україна.