6 липня 2006 р.

"Пєсняри" – в Чернігові!

Відомий білоруський державний ансамбль "Пєсняри" прибув до Чернігова для участі в благодійному концерті, організованому за підтримки Чернігівської міської ради та народного депутата Миколи Рудьковського. "Ми за останні роки вже вп'яте приїхали до вашого міста з концертом", - розповів художній керівник ансамблю В'ячеслав Шарапов під час прес-конференції. "На Чернігівщині буваємо частенько: скучаємо за українськими друзями та прекрасною кухнею," – додав він. Сьогодні артисти побували на екскурсії по місту та поклонилися святим мощам Феодосія. Запрошення взяти участь у благодійному концерті колектив прийняв з задоволенням, маючи значний досвід подібної діяльності. Артисти переконані, що благодійність повинна розвиватися, долати кордони та набувати масштабів. Начальник управління охорони здоров'я міськради Юрій Бойко висловив щиру подяку колективу "Пєснярів" від імені медиків та маленьких пацієнтів, адже незабаром вони отримають нове діагностичне обладнання, вартість якого понад 20 тисяч гривень. Він зазначив, що охорона здоров'я – це та сфера, яка завжди потребує значних коштів, і приємно, що знайти їх вдалося за участю прекрасного білоруського ансамблю, пісні якого самі володіють цілющою силою. У новому складі колектив об'їхав з концертами 85 білоруських міст, побував у Москві, нещодавно повернувся з Лівану. "До всім добре відомого репертуару додаємо нових пісень, шукаємо нових авторів, проте не всі пропозиції приймаємо: музичний формат "Пєснярів" – це дещо особливе," – підкреслив В'ячеслав Шарапов. Концертна програма у Літньому театрі триватиме з 19 до 21 години. А вже завтра колектив виступатиме у Вітебську, на "Слов'янському базарі ".