5 липня 2006 р.

Чернігівський дитсадок №14 має новий майданчик

Для вихованців дошкільного навчального закладу №14, що знаходиться в мікрорайоні Музичної фабрики, днями облаштували дитячий майданчик за сприяння Чернігівської міської ради та обласної філії Спілки підприємців України. Завідувач закладу Наталія Яблонська повідомила, що діти швидко освоїлися на нових гойдалках, із задоволенням граються в пісочниці, обладнаній грибком від прямого сонячного проміння. Вона також наголосила, що вже два роки заклад працює на особливих умовах, адже тут запроваджена група вихідного дня. " Ми приймаємо діточок навіть в суботу та неділю. Це дуже зручно для батьків, оскільки вони мають змогу спокійно працювати на ринку або на дачі," – розповіла Наталія Яблонська. Секретар міської ради Віталій Голець запевняє, що міська рада та виконком наполегливо працюють над пошуком додаткових джерел збільшення фінансування дитячих закладів міста. "Відпочинок та оздоровлення повинні пройти на належному рівні," – переконаний він.