26 червня 2006 р.

У Чернігові побільшало дитячих майданчиків

Дитячий майданчик для юних жителів Масанів облаштували за сприяння Чернігівської міської ради та обласної філії Спілки підприємців України у дитсадку №58, а до оздоровчої кімнати подарували кілька вазонів з квітами. Завідувач дошкільного навчального закладу №58 Олександра Духно повідомила, що в липні садочку виповнюється 20 років. Це єдиний у місті садочок санаторного типу, де працює спеціальна оздоровча група для дітей, що мають хронічні захворювання верхніх дихальних шляхів. Олександра Духно зазначила, що група вже має дуже позитивні результати, діти менше хворіють. Для цього спеціалісти розробили особливу програму оздоровлення, в садочку працює „соляна” кімната, де використовується найсучасніше медичне обладнання. З початку червня і до кінця серпня триватиме оздоровлення дітей, на цей період міська рада збільшила фінансування на 10 відсотків. Вже зараз діти отримують більш вітамінізоване харчування, а це соки, фрукти тощо. Секретар міської ради Віталій Голець взяв організацію оздоровлення на особистий контроль, особливо в тих дошкільних закладах, які знаходяться на околиці міста. Він зауважив, що кошти на поточний ремонт дитячих майданчиків та приведення їх в належний вигляд не були заплановані в міському бюджеті. Але міська влада робитиме все необхідне, аби дитячий відпочинок та оздоровлення пройшли на належному рівні. Також міська рада вивчає джерела збільшення фінансування дошкільних навчальних закладів, які потребують нового медичного обладнання, нових дитячих іграшок. На черзі – підвищення заробітної плати працівникам таких закладів. "Цю проблему потрібно вирішувати терміново і вона буде вирішена в доволі стислі строки," - запевнив Віталій Голець. Найближчим часом в обласному центрі запрацюють ще 9 дитячих майданчиків.