26 червня 2006 р.

Чернігівські випускники-медалісти та переможці олімпіад отримали подарунки

Секретар Чернігівської міської ради Віталій Голець зустрівся з випускниками – медалістами, переможцями предметних олімпіад та конкурсу – захисту наукових робіт Малої академії наук. "157 цьогорічних випускників чернігівських загальноосвітніх шкіл мають медалі – 119 золотих та 38 срібних", - повідомив начальник управління освіти міськради Михайло Рубан. "Створення умов для гармонійного виховання, задоволення духовних і фізичних потреб юної зміни, забезпечення її правового та соціального захисту – пріоритетний напрям державної політики і органів місцевого самоврядування", - наголосив секретар міської ради Віталій Голець. Він також подякував директорам, педагогічним колективам шкіл та вищих навчальних закладів міста, які доклали немало зусиль для виховання юного покоління чернігівців. Кращим вихованцям шкіл вручили пам'ятні подарунки. Крім медалістів, відзначили також і призерів обласних та всеукраїнських олімпіад. Всього у Чернігові цього року закінчили школу 3192 випускники.