23 червня 2006 р.

ПРЕС-АНОНС

24 червня секретар Чернігівської міської ради Віталій Голець візьме участь в урочистостях з нагоди випуску психологічного факультету Чернігівського державного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка. Дипломи цього дня отримають 112 випускників, більшість з яких матимуть освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра. Також випускаються 15 спеціалістів та 12 магістрів. Початок о 10 годині в актовому залі ЧДПУ. 24 червня за ініціативою чернігівської міської ради відбудеться суботник по впорядкуванню території пляжу, прилеглої до пішохідного мосту через Десну. Початок о 12 годині. 24 червня у Чернігівській міській раді відбудеться зустріч з представниками міських молодіжних громадських організацій щодо механізмів подальшої співпраці та з нагоди свята – Дня молоді. Початок о 14 годині. Після офіційної частини будуть закладені трояндові клумби у сквері біля пам'ятника воїнам-афганцям, навпроти магазину "Прогрес" та на території колегіуму №11. 25 червня на Красній площі міста за підтримки Чернігівської міської ради відбудеться загальноміське свято з нагоди Дня молоді в рамках проекту "Життя без сміття", ініційованого компанією "САН Інтербрю Україна". На глядачів чекає яскрава концертна програма за участю кращих колективів міста та зірок української естради. Початок о 12 годині.