21 червня 2006 р.

Спрощення процедури реєстрації молодіжних громадських об'єднань: телеміст Чернігів – Житомир - Хмельницький

За ініціативи Чернігівської міської ради та ряду молодіжних організацій відбувся міжобласний круглий стіл з прямим телемостом між містами Чернігів, Житомир та Хмельницький. Тема круглого столу актуальна скоріше не для діючих організацій, а для тієї активної молоді, що планує створити власну організацію для втілення цікавих проектів: "Спрощення процедури реєстрації молодіжних громадських об'єднань". Про законодавчі вимоги щодо процедури реєстрації громадського об'єднання детально розповів начальник юридичного відділу міськради Павло Вовк. Також він висловив власне бачення щодо відмінностей між легалізованими та зареєстрованими організаціями. Начальник відділу зв'язків з громадськістю міськради Ірина Соломаха запевнила лідерів молодіжних організацій, що нова місцева влада відкрита для співпраці, готова підтримувати і втілювати у Чернігові соціально важливі проекти та ініціативи молоді. Представники громадських організацій поспілкувалися зі своїми колегами з інших обласних центрів та сформулювали ряд проблем, що потребують вирішення на загальнодержавному рівні. Це необхідність Єдиного вікна реєстрації для НГО, потреба в юридичних консультаціях при реєстраційних органах, усунення відмінностей між легалізацією та реєстрацією. Узагальнені рекомендації будуть надіслані до центральних органів влади України. Учасниками круглого столу були представники міських організацій Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Спілка Молодих Соціалістів”, Центру прогресивної молоді "Апельсин", Чернігівського студентського братства, Молодої Просвіти, АРМАДИ, Народно-демократичної Ліги молоді та Української студентської спілки.