11 травня 2006 р.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта виконавчого комітету Чернігівської міської ради

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про порядок видачі дозволів на розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг», розроблений управлінням торгівлі та послуг Чернігівської міської ради. Проект спрямований на вдосконалення нормативної бази з питань видачі дозволу на розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг та передбачає затвердження Положення про порядок видачі дозволів на розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг. Підставою для розробки проекту є приведення порядку видачі дозволів на розміщення об’єкту та сфери послуг у відповідність до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності». Проект разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється на офіційному сайті Чернігівської міської ради за адресою www.chernigiv-rada.gov.ua З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися у відділі з питань реалізації державної регуляторної політики міської ради за адресою вул. Магістратська, 7 , а також в управлінні торгівлі та послуг Чернігівської міської ради за адресою вул. Щорса, 19, каб. № 405 та на офіційному сайті Чернігівської міської ради за адресою www.chernigiv-rada.gov.ua Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на адресу розробника вул. Щорса, 19, каб. № 405.