12 травня 2006 р.

Микола Рудьковський хоче зберегти Чернігівську ТЕЦ у комунальній власності міста

Чернігівський міський голова Микола Рудьковський провів прес-конференцію щодо ситуації, що склалась у місті в зв'язку з укладенням та виконанням договору оренди Чернігівської ТЕЦ, що зараз перебуває в оренді ТОВ "Фірма "ТехНова". Як розповів журналістам міський голова, до нього звернулися працівники Чернігівської ТЕЦ та профспілковий комітет з проханням навести порядок на підприємстві. В листі також повідомляється, що останнім часом станція працює практично на критичній межі, обладнання застаріло і потребує заміни. "При такому ставленні до ремонтів теплових мереж з боку фірми "ТехНова" другий Алчевськ нам гарантовано," – наголошують працівники ТЕЦ. М.Рудьковський зауважив, що фірма "ТехНова" не дотримала умов договору про створення юридичного підрозділу на території Чернігова, тобто податки, які сплачує підприємство, наповнюють не місцевий, а столичний бюджет. Для проведення перевірки ефективності використання цілісного майнового комплексу, переданого в оренду ТОВ "Фірма "ТехНова", планується створити комісію. До її складу увійдуть депутати міської ради, експерти та представники відповідних державних органів, а за висновками комісії депутати приймуть адекватне ситуації рішення. Міський голова запевнив журналістів, що питання повернення ТЕЦ у комунальну власність буде вирішене до початку нового опалювального сезону. Він вважає, що це дасть можливість не підвищувати у місті тарифи на тепло та гарячу воду.