6 травня 2006 р.

Про скликання третьої сесії Чернігівської міської ради п'ятого скликання

Чернігівський міський голова Микола Рудьковський підписав розпорядження про скликання третьої сесії Чернігівської міської ради п'ятого скликання 15 травня 2006 року о 10 годині в залі засідань міської ради. На розгляд сесії вносяться такі питання: 1. Про надання, вилучення та передачу земельних ділянок в межах м. Чернігова та надання дозволу на розроблення проекту відведення земельних ділянок. 2. Про розгляд клопотань юридичних осіб щодо надання пільг зі сплати земельного податку. 3. Про Положення про помічника-консультанта депутата Чернігівської міської ради п'ятого скликання. 4. Інші питання. На сесію запрошуються голови Деснянської та Новозаводської районних в місті рад, начальники відділів та управлінь міської ради, керівники міських органів державної виконавчої влади, представники засобів масової інформації.