5 травня 2006 р.

Літературний конкурс ДПІ м.Чернігова "Майбутнє створюється сьогодні"

Державна податкова інспекція у місті Чернігові проводить традиційний міський дитячий літературний конкурс. Повідомили у відділі зв’язків з громадськістю, ЗМІ та масово-роз’яснювальної роботи. За словами в.о. начальника відділу Ірини Берегової, цьогорічний конкурс називається „Майбутнє створюється сьогодні”, його основна мета – сформувати у школярів ази податкової культури та усвідомлення важливості добровільної сплати податків. „Літературний конкурс на податкову тематику ми проводимо кілька років поспіль і кожного разу відкриваємо таланти дітей, які творчо, з розумінням розповідають про такі серйозні речі”, - сказала вона. У конкурсі можуть брати участь діти віком 14-17 років, оцінювання робіт здійснюватиметься у трьох номінаціях: „Оригінальність розкриття теми”, „Найкраще відображення історії податків в Україні” та „Виховна функція”. Підсумки літературного конкурсу будуть підбиті наприкінці травня, переможці будуть відзначені призами. Роботи на конкурс приймаються до 25 травня за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28, кім.8.