4 травня 2006 р.

6 травня у Чернігові буде проведено День благоустрою міста

Ситуацію, що склалася останнім часом в обласному центрі з його благоустроєм, заступник Чернігівського міського голови Микола Літвінов назвав надзвичайною. "Ще ніколи наше місто не було таким брудним: захаращені зелені зони, неприбрані закріплені території, засмічені двори", - констатував Микола Літвінов на нараді з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій. Він повідомив, що міський голова підписав розпорядження про проведення у Чернігові в суботу 6 травня Дня благоустрою міста та забезпечення його чистоти. Микола Літвінов звернув увагу присутніх, що крім традиційного прибирання територій і зелених зон, бажано також побілити дерева, облаштувати клумби, вирубати чагарники, привести до ладу паркани, вивіски. Він закликав керівників підприємств відповідально поставитися до цього важливого заходу. "Не треба чекати, що хтось до нас приїде і все поприбирає, лише ми самі зможемо навести порядок у своєму місті", - сказав М.Літвінов. Під час наради була висловлена пропозиція посилити виховну роботу з учнівською та студентською молоддю, додатково встановити євроконтейнери в мікрорайонах, передбачити сувору відповідальність за порушення правил благоустрою. Відтепер також визначено санітарний день – щотижня в четвер усі зобов'язані прибирати закріплені території.