17 квітня 2006 р.

РІШЕННЯ Про скликання другої сесії Чернігівської міської ради

Відповідно до п.8 ч.3 ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Чернігівський міський голова Рудьковський М.М. видав розпорядження про скликання другої сесії Чернігівської міської ради п'ятого скликання 18 квітня 2006 року о 10 годині в залі засідань міської ради. На розгляд сесії вносяться такі питання: 1. Про регламент Чернігівської міської ради п'ятого скликання. 2. Про обрання секретаря Чернігівської міської ради п'ятого скликання. 3. Про утворення постійних комісій Чернігівської міської ради п'ятого скликання. 4. Про обрання голів постійних комісій міської ради і затвердження складу комісій. 5. Про затвердження заступників Чернігівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. 6. Про утворення виконавчого комітету Чернігівської міської ради п'ятого скликання та затвердження його персонального складу. На сесію запрошуються голови Деснянської та Новозаводської районних в місті рад, начальники відділів та управлінь міської ради, керівники міських органів державної виконавчої влади, представники засобів масової інформації.