5 квітня 2006 р.

У Чернігові замість одного дня буде проведений "Тиждень довкілля"

Цього року у Чернігові для прибирання міста буде проведений "Тиждень довкілля". Готується до підписання відповідне розпорядження міського голови. Повідомили у прес-службі Чернігівської міської ради. За словами заступника міського голови Олександра Сердюка, кілька років поспіль у місті проводився День довкілля, але протягом дня прибрати обласний центр неможливо, та й погода часто буває несприятлива для цього. "Тиждень довкілля" планується з 15 до 20 квітня. "Ми надаємо можливість усім організаціям, установам та підприємствам прибрати закріплені території у зручний для них час", - сказав Олександр Сердюк. Він висловив сподівання, що представники політичних партій та громадських організацій також візьмуть активну участь у прибиранні міських територій, парків і скверів. Олександр Сердюк розповів, що продовжується робота щодо розчищення річки Стрижень. Зараз вивчаються проектні пропозиції і виробляється єдина концепція впорядкування річки. "Вона обов'язково буде узгоджуватися з розробниками Генерального плану Чернігова", - уточнив він.